Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chcete-li nám někdy psát...

Obrazek

...pak bude nejjednodušší poslat email.

Nebo přidat nějaký ten komentář s kontaktem a Jaga se

Vám ozve :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

štěně

(Adriana, 12. 9. 2010 19:19)

Dobrý den,

ráda bych si pořídila štěně strakatého psa, nejlépe krátkosrstého kluka, víte někdo o nabídce štěňat tohoto plemene?

díky za tipy na adriana.cejkova@seznam.cz

CSP bez PP

(Hanka a Jaga, 7. 9. 2010 9:21)

Dobrý den, enko, v chovu ČSP se kvůli málopočetnosti hodně hledí na co nejméně příbuzné křížení, vyloučení možných problémů, což těžko ohlídáte u nepapírových psů - už vůbec to, jaktože nemají průkaz původu, by mě osobně zajímalo - je to kvůli nějaké vadě?
Já osobně takový kontakt nemám. Mějte se hezky

hledá se fenka ČSP bez PP

(Lenka Vrbecká, 7. 9. 2010 8:54)

Ještě jsem zapomněla dát na sebe kontakt: kacacik@seznam.cz, tel.: 602 710 494. Mohu poslat fotky psa.

hledá se fenka ČSP bez PP

(Lenka Vrbecká , 7. 9. 2010 8:48)

Dobrý den,

nemáte náhodou kontakt nebo nevíte o někom, kdo má fenku Českého strakáča bez PP? Máme psa bez PP, vskutku originálního dlouhosrstého!! Chtěli bychom najít nějaké možnosti, tedy fenku..
Hledám už bezmála třetíém rokem a bezúspěšně. navštěvuji útulky, mám inzerátky, hledám kontakty. Vše bezúspěšný boj.

Za jakoukliv radu děkuji

Lenka Vrbecká

focení

(Hanka, 8. 4. 2010 12:09)

To si teda Terez zase zapřeháněla :)) Spojit se můžeme, ozvěte se mi na email (viz výše)
Hanka

foto

(Radka, 8. 4. 2010 11:59)

Hezký den, dostala jsem na Vás kontakt od Terezy Slavíčkové neboli Andělíny. Potřebuji udělat nějaké fotky a Tereza mi řekla, že "lidi fotí nejlíp Hanka od Jagy":) Tak jsem se chtěla zeptat, jestli bychom se mohly nějak spojit a případně domluvit i to focení.
Zdraví Radka

Strakáč v útulku Jimlín u Loun

(Katka Čapková, 21. 2. 2010 18:08)

Zdravím dobré lidičky. V útulku Jimlín u Loun se k nám dostal český strakatý pes a rádi bychom pro tohoto milého pejska našli nový domov.
http://www.utulek-jimlin.wz.cz/obrazky/psi/original/2106.JPG

http://pejsekzjimlina.rajce.idnes.cz/Trikolor_z_utulku_v_Jimline_u_Loun/

Pracovně mu říkáme Trikolor, je to 2 - 3letý pejsek. Hodný, umí chodit na vodítku, uvítá delší procházky. Vhodný jak do bytu, tak na zahrádku. Má rád lidi i ostatní psy a tak nám občas "cestuje" přes mříze z kotce do kotce.
Pro více informací na www.utulek-jimlin.wz.cz

Doufáme v dobrou duši a snad se podaří najít nový domov.

S pozdravem
Katka Čapková
dobrovolník útulku Jimlín

Ahoj Lenko,

(Hanka a Jaga, 14. 2. 2009 13:18)

Až uvidíte strakáče v reálu, věřím, že už jiného chtít nebudete :) Pro aktuální info o ceně napište dotaz na diskuzní fórum na www.strakaci.sk, Jaga před třemi lety stála šest tisíc, štěně se pořídí normálně v chovatelské stanici, i průkazy původu jsou stejné, nehraje roli, jestli je plemeno mezinárodně uznané. Nejlíp možná stavit se na nějaké klubové výstavě v Mladé Boleslavi, tam bývá strakáčů požehnaně a můžete se konkrétně domluvit i s chovateli.Jinak seznam chovatelských stanic je v odkazech.

ahoj Jago!

(Lenka, 13. 2. 2009 21:54)

Ahoj Jago, teprve teď jsem zjistila, že existuje takové krásné plemno jako jsi Ty, a to psy docela znám, ale asi ne tak dobře:-). Můžu se Tě zeptat, kde se dají taková nádherná štěňátka koupit a kolik asi tak stojí, nevim, jak to pak je s PP, když vás ještě neuznali...děkuji Ti moc
hav-hav

štěňata ČSP

(Hanka, 9. 2. 2009 9:52)

Dobrý den, to je fajn, že jste objevila strakáče, to vás už nepustí :) Jaga štěňata mít nebude, zkuste chovatelské stanice, teď se to štěňaty na jaře zas začne rojit. Mějte se dobře.H.V.

český strakatý pes - Jaga

(Kateřina Balgová, 8. 2. 2009 13:45)

Dobrý den, v poslední době jsem si přečetla hodně povídání o českém strakatém psu a čím dál víc si myslím, že je to ten typ pejska, který hledám. V minulosti jsem měla zlatého kokra a můj bratr má nyní labradora, ale za nějakého velezkušeného chovatele se nepovažuji. Zaujalo mě Vaše vyprávění o Jaze, co se týče temperamentu, hodně mi v lecčem připomnělo našeho Berta. Hodně se mi líbí, podle toho, co popisujete, že Váš pejsek má tolik děti a i s ostatními psy nemá problém. U našeho pejska se často projevovala nesnášenlivost, co se týče cizích lidí i psů, a moc se nám nedařilo to u něj změnit. Nyní žiji ve městě a hledám pejska nenáročného, veselého, přátelského, kterému nebude dělat problém pohyb v přírodě, třeba i na delších tůrách po horách, v létě i v zimě = jsem sportovně založený člověk a často podnikáme s rodinou nebo známými výlety do hor. Český strakáč se mi zkrátka moc líbí, chtěla jsem se Vás zeptat, zda náhodou Jaga neplánuje v brzké době nějaká štěnátka:) Děkuji a mějte se vy i Jaga moc hezky, K.Balgová

štěňátka

(Maršíčková, 27. 2. 2008 10:15)

Dobrý den,budete mít letos malinké kuličky???????????
Přišli jsme o ˇ3pringrspanelku a chtěli bychom jinou rasu .Díky a přeji hezký den
mužete dát i na někoho kontakt díky moc Maršíčková

sháním štěně

(Hana Váchová, e-mail: Hana.V@seznam.cz, 23. 2. 2008 14:19)

Dobrý den. O prázdninách bychom si rádi pořídili štěňátko českého strakatého psa. Kdybyste náhodnou štěňátka plánovali, ráda bych si dala na jedno záznam. Raději bych holčičku, ale není podmínkou. Vím, že naděje je malá, ale za pokus to stojí. Děkujeme. Váchovi

Hance

(Alča, 8. 12. 2006 11:24)

Hanko díky, hned se jdu podívat. Já bydlím v Kamenici u Prahy, ale mámu mám na Balabence, kde jsem 25 let bydlela, takže to není problém.

strakaté srazy

(Hanka, 8. 12. 2006 10:31)

Ahoj Alčo, zkus se podívat na www.strakaci.hotlink.sk je to fórum o strakáčích a sem tam se nějaký ten sraz koná, naposledy byl v Letňanech na výstavě. Nevím, odkud jsi, ale třeba u nás v Praze- Libni je prima psí louka,kde se hafani vyřádí.

Srazík strakáčů

(Alča, 8. 12. 2006 9:25)

Ahojky, jelikož u nás jsou jen Jorkšíráci nebo staří labradoři, ráda bych, aby si naše démonka mohla s někým pořádně pohrát. Neděláte nějaké srazíky??? My v okolí nemáme žádného temperamentního psa, chudák Jamie, kterýkoliv hafík nebo hafan ji zblejskne, tak radši utíká i se svým páníčkem co nejdál od nás. Dokonce i Ridžbek se jí bojí. Tak zatím ahojky!