Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde je prostor pro všetečné otázky, reakce, komentáře (které se třeba přímo netýkají článků v deníčku), nápady a připomínky. Zkrátka kniha návštěv je tu pro Vás :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zdravíme Jeřabinky!!!

(Jaga, 20. 11. 2006 10:43)

Děkujeme za povzbuzení :) Myslím, že Jaga nám zas poskytne nějaký materiál na literární zpracování...Co bychom bez těch lumpáren zásadního taky řešili, že jo :))

bezva čtení

(Chrupka (velká), 20. 11. 2006 10:11)

Pondělní ráno bylo pošmourné, než jsem si přečetla pokračování DENÍČKU. Fakt bezva čtení. Opravdu potěší, když zjistím, že má někdo podobné problémy jako já. Taky už chodím do práce převážně v jedněch ošuntělých kalhotách, sukni už jsem neměla ani nepamatuju - kdo by kupoval stále nové punčochy :-))a psí chlupy různé barvy mám opravdu všude. Chrupce je nyní 20 měsíců a už se trochu zklidnila (určitě to bude fungovat i u vás). Roli likvidátora nyní převzala 4 měsíční prtka Bonnie. Je to horší než malej strakáč. Všechno sežere, zničí a ještě ke všemu šíleně ňafá. Chrupka aspoň ničila potichu. Přeji hodně trpělivosti, opravdu určitě bude líp. A koukejte psát, dokud Jaga provádí takové nádherné zlotřilosti, moc hezky se to čte:-)

Hezké

(Anet a Ebony, 17. 11. 2006 14:08)

Máte moc hezkou psí slečnu.Když jsem uvažovala, kterou psí rasu bych chtěla, mezi nimi se objevil i český strakatý pes!Přeji hezké chvíle se psími kamarády.
PS:můžete se podívat na moji kříženku na www.ebonyzl.estranky.cz

to Beňa

(Jaga, 8. 11. 2006 11:19)

Díky moc za zprávu. Labradoři i kolie jsou prima. A jestli je Váš labrador ještě větší blázen než Erin, tak potěš Pánbůh :))) Mějte se krásně

Pozdrav

(Beňa, 8. 11. 2006 11:07)

Zavítala jsem k vám ze Zvířetníku a moc se mi tu líbí. Jaga je krásná pejsinka a veselá uličnice, koukám, že legrace je s ní spousty a nenudíte se :-). Strakáči se mi už dávno moc líbí, také jsem o něm kdysi přemýšlela, ale nakonec máme labrouška (zdravím Erinku, určitě není ten nejpotrhlejší labraďůra, toho máme my :-) )a ještě kolii, což je pro mě to nej plemeno. Tak se mějte krásně a mnoho báječných společných zážitků.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7