Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrtichvosti ve Stromovce

2. 8. 2007
Jagy ségra Žofka bydlí se svou smečkou (kterou tímto mohutně zdravíme!!) na samotě u Tábora. Tak je pochopitelné, že když se dostane jednou do víru velkoměsta na prázdniny, musí si to patřičně užít.
Původně bylo setkání ve Stromovce dimenzováno na pět psů, ale nakonec se dva omluvili, tak zbyla trojice Jaga, Žofka, Boro. Ale rozhodně se nedali zahanbit.
Jaga už v úvodu posvačila hovno, aby se posílila na akční hrátky. A lítali skutečně pořádně, cachtali se ve strouhách, plašili kachny, zdravili kolemjdoucí psi i lidi a rvali se. Bohužel se mi potvrdilo moje tušení, že Žofka není zdaleka takovej lump a rváč jako Jaga. Pěkně poslouchala, i když v závěru taky smlsla nějakou tu ňamku přikrytou toaletním papírem, takže jsem se nemusela stydět až tak moc.
Co mě rovněž nepotěšilo je fakt, že Jaga je asi největší fena strakáče pod sluncem, protože přerostla i svou rodnou ségru. Přesto nebyl rozdíl natolik markantní, že by se je dalo s jistotou rozeznat, když svištěly zrovna kolem, jak můžete posoudit na fotkách.
Už teď se těšíme na další shledání. Tentokrát poněkud netradičně poslední zářijový víkend v Mladé Boleslavi na naší společné první výstavě.

 

Náhledy fotografií ze složky Ségra Žofka ve Stromovce

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář