Jdi na obsah Jdi na menu
 


Strakatý kámoš

29. 1. 2007

V sobotu po poledni jsme se sešli u nás v Libni na psí louce se strakatým kamarádem Cecilem a jeho páníčky Evou a Honzou.

Cecil je dvouletý strakáč, vypadá předpisově, výstavně slibně a (to už asi nikoho kromě mě nepřekvapí) je o kus menší než Jaga. Znepokojující na tom je pro mě především to, že má podle Cecilovy paničky Evy 50cm v kohoutku, takže žádný mrňous to tedy není :) To je tak, když štěně krmíte skutečně kvalitní stravou, utrhujete si prakticky celý rok od huby, pak se může stát, že vám z roztomilého štěňátka vyroste obryně Stáňa - Jaga.

Pejsci se dle předpokladu pěkně vylítali, ale čekala jsem, že si Jaga s Cecilem bude hrát víc. Přijde mi, že v poslední době dává přednost jiným činnostem, jako je kupříkladu  ňuchání do sněhu, osamělé požírání klacku apod. Navíc chvíli po nás přišla na louku krásná chrtice, ladná krasavice, do které se Cecil okamžitě zamiloval, kroužil jí u zadku a až do jejího odchodu jí různě projevoval maximální přízeň.

Když už jsme se chystali k odchodu, protože celkem mrzlo, se stačili Cecil s Borem utkat v nepříliš přátelském zápase o klacík a oba si ze zmíněného kontaktu odnesli drobné i méně drobné šrámy. Tímto přejeme Cecilovi i Borovi rychlé a bezinfekční zhojení ran :)

Doufáme, že příští setkání proběhne již bezbolestně a těšíme se. Třeba dorazí i další strakatí kamarádi.

 

Náhledy fotografií ze složky Cecilek z Česlova

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář