Jdi na obsah Jdi na menu
 


Strakatá procházka

20. 11. 2006

Už se mi párkrát stalo, že jsem viděla dvojmo, ale tohle je příliš. To by člověk neřekl, co způsobí ranní čaj :)))

Obrazek

Sešlo se nás jedenáct strakáčů (Jaga, Nela-Dafné Velký Dar, Bela Velký Dar, Bonarosa Velký Dar, Finn (jak dál?), Argo (?), Oliver (?), Agis - Avšak Czech Original, Žofka - Amazonka Vrtichvost z usedlosti a později došedší Ford - Fred Prosmycký dvůr a Argo).

Bohužel nejsem schopná pejsky na fotkách bezpečně rozeznat. Vím, že ta fenka v efektním předklonu je Jagina ségra Žofka, za ní s postrojem Nela. Vlevo vzadu tipuju Bonarosu Velký Dar, vpravo vzadu se plíží Bela Velký Dar. Vpředu s modrým obojkem Oliver nebo Agis a vpravo Finn? Nevím, fakt. Pomozte.

Jelikož to bylo neskutečné strakaté hemžení, brzo jsem ztratila přehled o tom, kdo z páníčků je kdo, kdo patří k jakému psovi a který z  nich je vlastně můj?? Kdo u mě loudí piškot a jestli je Jaga opravdu vedle na poli. Potěšilo mě trochu škodolibě, že ségra Jagy Žofka je snad ještě větší blázen než Jaga ;-) A přesvědčila jsem se na vlastní oči, že strakatí páníčci jsou prima.

Na vystavování strakáčů jsme se nakonec nepodívali, protože šli na řadu poslední a bylo jich jen sedm. Jen jsme si obešli jednu halu. Narozdíl od veskrze společenské Jagy, která byla ve svém živlu, mě to celkem vyčerpalo :-). Tak snad příště i s vystavováním.

Těším se, kdo bude mít závěrečnou společnou fotku, my jsme stihly s Jagou jen zapózovat a už ne fotit (Handicap v počtu páníčků 1ks).

Mrkněte i na další fotky ve fotoalbu :)

 

Náhledy fotografií ze složky Strakatá procházka

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář