Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ranní vstávání

7. 2. 2007

Když jsme si Jagu pořídili, tak jsme se hned po několika dnech přemístili na chalupu a tam přežili to nejhorší období, kdy nebohé štěňátko neudrželo moč, stolici ani myšlenku déle než pár minut. Obnášelo to mimojiné vstávání několikrát za noc a často se stalo, že když jsem konečně trefila polomrtvá ke dveřím a rozsvítila, za odměnu se mi naskytl pohled na psa, čůrajícího pět litrů na podlahu. To už je ovšem dááávno za námi, vážení.

Postupem času se mezi Jagou a námi ustálila zhruba půl osmá až osmá hodina ranní jako optimální doba na budíček, protože všichni jsme si rádi ráno trošku pospali. Pak se ale muselo švihat ven bez okolků a bez ohledu na stav svršků i spodků vyrazit do ulic velkoměsta.

Ovšem naprostý převrat do tohoto všeobecně přijatelného řádu věcí vnesl Boro, který si myslí, že budeme uléhat po půlnoci a vstávat před šestou. Se zbláznil, ne????

Už melu z posledních sil, protože v tuhle nekřesťanskou hodinu jsem vstávala naposled před deseti lety a mám dojem, že i tenkrát mi to úplně nedělalo dobře :)

Kupodivu nepomáhá ani posunout večerní venčení na pozdější hodinu. Prostě ráno se Boro výhružně posadí a začne zprvu decentně, posléze již s vervou sípat, kňučet a capkat drápkama po parketách.

A kdo nemůže znova usnout po příchodu z procházky? Hm, tušíte správně :)))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

co blbnete?

(Jaga, 9. 2. 2007 10:38)

To já se ráda válím třeba do osmi.Ale Boro prudí mnohem dřív, tak se s ním radši začnu hned zčerstva rvát, pak vlítnu lidem do postele a jdeme.

rána jsou vážně nejkrásnější ...

(Chrupka, 9. 2. 2007 9:46)

to my s paničkou taky víme, venčíme každý všední den ve 4.45 a o víkendu v 6.30 :-)) ale je fakt, že kolem desáté večer už jsme zahrabané v pelíšku.

Grrr

(Hanka, 8. 2. 2007 17:03)

Boro, mazej od toho počítače!!!!

Postielka

(Boro, 8. 2. 2007 16:38)

A čo si panička myslí že v posteli je celý svet? Nie! ved ráno je vonku tak krásne, vtáčiky čvirikajú, rozospalé paničky hľadajú naše kôpky, (nadherný pohľad a rýchlo ideme urobiť ďalšiu kôpku) my si všeličo poňucháme a tešíme sa do postieky namiesto paničky, veď ako by sme sa tam dostali keby sme ju z tej postieky nevyhnali? Panička nám na tú fintu ešte neprišla psssssst