Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběh na pokračování

13. 11. 2006

Definitivně rezignuji na snahu prezentovat Jagu jako roztomilé štěňátko.

O uplynulém víkendu jsem pochopila (delší vedení) že Jaga je bobr (ehm, český strakatý bobr). Docela dlouho mi to trvalo a indicií přitom bylo spousta, ale až teď je mi to jasné. Definitivně mi to došlo při pohledu na nohu od konferenčního stolku v obývacím pokoji mojí mámy. Byla tak nádherně a systematicky ohlodaná a tím elegantně zúžená, že by to nikdo kromě bobra tak pěkně nedokázal. Navíc v tak krátkém časovém horizontu.

Petr mě neustále nařkává z bezbřehé naivity, když zarputile nechávám boty v předsíni a další věci na kuchyňské lince a je fakt, že o pár propriet už jsem tímto přístupem přišla. Naše mladá dospívající bobří slečna je fascinovaná kosmetikou všeho druhu. Už nějaký čas používáme společně make-up od Vichy, ona vnitřně.

Po každém incidentu napjatě čekáme, kudy nejedlý předmět vyjde. Vrchol byla po týdnu vyzvracená umělohmotná ruka z mončičáka a vykakané hovínko s umělohmotnou nožičkou. 

A proto se ptám, co ještě přijde???

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to Bóďa

(Jaga, 14. 11. 2006 12:37)

Jaga se postará o stálý přísun veselých příhod. Mončičák skončil i s hlavou v koši, chudák.

Uch...

(Bóďa, 14. 11. 2006 8:03)

Tak to je teda spíš sranda, než smutné :-) To si užijete, aspoň máte přípravu před dětmi. :-) Těším se na další veselou příhodu, jen doufám, že tak neboze neskončí i mončičákova hlava :-(

díky!!!!

(Jaga, 13. 11. 2006 22:42)

Podobné zprávy jsou krásná útěcha :) Až budou stránky hotové, určitě dej vědět.

zdravíme

(Karol, 13. 11. 2006 11:42)

Máte moc pěkné stránky !!
Taky Oliverovi chystám. Měli by být do cca 14dnů.
Jen chci napsat ať si z Jagy nic neděláš.
Oli se kvapem blíží do puberty a posledních 14 dnů řádí jak jatej. Do tý doby byl jakž takž v pohodě.
Za poslední týden se mu podařilo sežrat moje vcelku nové korkáče, dva polštáře, jednu ratanovou židli, můj mobil (ten rozebral a sežvýkal opravdu důkladně - nabíječku roztrhal na 3 díly). To co si sebral z linky (prkýnko, vařečku..)ani nepočítám. Všichni říkají že se po roce uklidní, tak v to pevně věřím......