Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předvánoční zamyšlení

12. 12. 2006

Vánoce za rohem, venku krásně leje, to je opravdu náramně věrné prosincové počasí. Doma mi přimrzne noha k podlaze, jakmile ji ráno vystrčím zpod peřiny, na vánoční úklid zase nikdo kromě Jagy nedorazil a Ježíšek hrozí, že pokud se do toho víc nevložím, tak letos pod stromečkem bude leda tak...(to by ostatně Jaga zajásala!). Zkrátka ta pravá vánoční atmosféra je tu.

Psovi je to ale šumák. Vánoce nevánoce. Aspoň Jaze. Zlobí pořád stejně, občas víc, čumák strčí stejně kam nemá a v současné době ji nejvíc zajímá, kdy bude mít nový pytel granulí a jakých, paničko (z finančního hlediska mám jasno: buď bude na dárky, nebo bude žrát pes...anebo já).

Trochu toho radostného rozptýlení by jí mohl přinést až Štědrý večer a přípravy s ním spojené. Do vany skáče ráda, i když tam zrovna neplave nějaký ten kapřík. Jídlo si umí, s bravurní profesionalitou číšníka z první cenové, podat třeba z kuchyňské linky, natož cukroví a chlebíčky z konferenčního stolku, na kterém jsem ji už několikrát přistihla ležérně se procházet. Z venčení už máme ozkoušené, že přitáhnout domů vzrostlou jedličku jí rozhodně obtíže nečiní, stejně tak její pozdější (nebo spíš dřívější) zpracování na koberci do úhledných třísek. Stejně tak prozkoumávání nejrůznějších zabalených předmětů a jejich roznášení po místnosti je pro ni každodenním chlebem.

No když to tak vidím černé na bílém...O Jagu a její zábavu o Vánocích se tak nějak přestávám bát :)

Obrazek

No co je? Gruntuju!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chrupko,

(Hanka, 15. 12. 2006 9:25)

no vidíš, pro samý stromy nevidím les :-) To je fakt, ten náš komik je ten nejlepší dárek na světě.

dáreček

(Chrupajda - Trubajda, 14. 12. 2006 12:12)

No paničko co blázníš ???? Vždyť ten nejkrásnější, nejveselejší, nejmilovanější a nejzábavnější dáreček už máš doma !!!!!! Nadílka je vyřešená :-)))