Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poznávání příbuzenstva.

3. 8. 2006

Včera jsme absolvovali cestu do Pardubic, abychom Jagu přihlásili do evidence psů a zaplatili poplatek, jelikož právě tam mám trvalé bydliště u mamky. Jaga má novou psí známku č. 1891.

Cestou se vyzvracela a obsah žaludku opět snědla a za chvíli zase vyzvracela, takže jsme měli chvíli problém s našimi žaludky.

Pak jsme vyrazili na návštěvu do Hradce, podívat se na týden starého Ondráška, který se narodil sestřenici Hele. To obnášelo seznámení s dalšími dvěma psy... Retriever Jonáš se radoval a posléze jsme zjistili, že si začal Jagu dost nevybíravě namlouvat a dvakrát ji dokonce masivně počůral (maskoval to čůráním na vrátka). Ketyna byla ostražitá, ale hodná. Jaga dostala buvolí kostičku, tak zalehla pod lavičku a byla docela vzorná.

U Petrových rodičů v Solnici, kam směřovaly naše další kroky, se Jaga tak lekla místního kocouřího fešáka, až vykvíkla. Něco tak divnýho ještě neviděla. Pak se rozhodla, že je to asi na hraní, ale protože to kocour ve stejnou chvíli vyhodnotil tak, že mu jde o krk, raději jsme jim v další komunikaci zabránili.  

Odpoledne jsme byli na očkování. Jaga váží už 7,35kg! Skoro jednou tolik, co minule.

Při cestě z veteriny jsme se náhodou stavili ve zverimexu, který je hned vedle a přivezli jsme nového člena domácnosti. K naší andulačce Prďousovi nového anduláka Kašpara. A máme páreček.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář