Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní.

21. 9. 2006

Několik dní jsem se teď tvářila hodně pracovně, tak teď musím deník trochu dohnat. Chodíme pilně na psí louku, trénujeme naučené povely, hlavně přivolání. Venčíme taky u Vltavy, snažím se co nejvíc navolno, ale je tam dětské hřiště, tak musím mít oči na stopkách.

Hlavní psovská událost je ta, že jsme navštívily ve Stodůlkách paní Radku s Akimem Dakam, stejně starým strakáčem jako je Jaga. Pejsci se pěkně vyřádili a doufám, že si to brzo zopakujeme.

Dostat se na Stodůlky znamená absolvovat cestu metrem. To ještě moc neumíme. Cestou tam byla Jaga protivná, snažila se servat košík a pořád sebou mlela. Přeci jen na ni byla ta půlhodina dlouhá. Zpátky se flákla pod sedadlo a chrupala tak, že jsem ji musela na Palmovce budit.

Akim je fešák. Váží o dvě tři kila víc než Jaga (ta má teď 11kg), ale to jí rozhodně nebránilo v provokování. Akim se skoro celou dobu válel na zemi, chudák. Zjistila jsem taky, že pes s černou hlavou se dost špatně fotí.

O víkendu jsme se stavili na chalupě a udělali si výlet k Orlici a zpět. Vzali jsme to sešupem v lese a Jaga se řítila dolů, občas mě vzala s sebou a bylo to o ústa. Řeka se jí líbila a vesele nám APORTOVALA klacek z vody.

 

Náhledy fotografií ze složky Agility?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář