Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pěkně se nám vybarvuje...

25. 8. 2006

Včera jsme s Jagou absolvovali v Chocni na delší dobu poslední očkování, a to proti vzteklině. Nemůžeme si místní veterinární kliniku vynachválit.

Následoval přesun z chalupy do Prahy, který Jaga zvládla jako obvykle s přehledem – celou dobu spala na zadním sedadle vedle klece anduláků.

Pořád čekáme, až Jaze dorazí průkaz původu, ale na internetu jsem už objevila zaregistrovanou chovatelskou stanici s názvem Vrtichvost z usedlosti a pochybuju, že by někdo jiný měl stejný nápad jako Srbovi :o).

Taky jsme s Petrem zjistili, že naše mladá slečinka nerada chodí ven v dešti a pokud není někde po ruce psí kamarád, tak vystrčí čumák ze dveří, milostivě se vyčůrá a šup šup už se zase rve zpátky do baráku.

Opět jí o trochu víc zežloutla hlava – hlavně uši a mezi nima a taky srst pod ocáskem. Vypadly jí dolní dva řezáky a nahoře měla chvíli dokonce druhou řadu zubů a přemýšleli jsme, jestli není krokodýl (přeci jen ještě nemáme ten PP). Bohužel si to nenechala vyfotografovat, tak nemám dokument, který by to dokladoval :).

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář