Jdi na obsah Jdi na menu
 


Majitelé ČŠP i ČSB, spojte se!!!

5. 12. 2006

Asi nemá smysl s tím dál otálet. K tomu, že mám doma českého šíleného psa, který se tu a tam převtěluje do českého strakatého bobra, jsem dospěla poměrně záhy. Otázka je, co s tím :-)?

Jelikož nepochybuji o tom, že nás postižených je víc, nebylo by od věci se sdružit v nějaké smysluplné uskupení a sdílet spolu své utrpení, které je nezúčastněným nesdělitelné :)

Navrhuji založit svépomocnou skupinu, církevní řád, neziskovou organizaci, politickou stranu nebo sektu (Jaga by mohla být duchovní vůdce :-).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to Alča :)

(Hanka, 6. 12. 2006 19:17)

Svítá mi určitá naděje, že nejsem úplně neschopný psovod, ale že je to skutečně psem :))) Alčo, vstup s námi do Klubu majitelů českých šílených psů a bude vystaráno :-)Děkuju moc za komentář a přeju hodně silné nervy!!!

pes démon

(Alča, 6. 12. 2006 18:34)

Před 2mi měsíci jsem pohřbila svého 13letého dalmatina. Byla jsem na mateřské, když jsem si ho pořídila, a i když jsem neměla žádné zkušenosti, vychovala jsem z něj Superpsa. Kdekdo nám záviděl, jak jsme dokázali vychovat tak dokonalého tvora. Už jsem pejska nechtěla, vadila mi ta povinnost, když děti už odešly do škol do Prahy a všechno bylo na mě.
Ale po měsíci smutku doma přítel přinesl 6týdenní psí holčičku, která si mě okamžitě přivlastnila. Nedokázala jsem říct ne. A proč taky, já zkušený kynolog, fenka bude ještě vychovatelnější, než pejsek. (Jsem někde četla). Prý je to kříženec loveckých šampionů, kteří se spustili. Byla krásná a tak se stala členem rodiny. Dnes už nechodím pyšně ven a nechlubím se svým dokonalým psem, ba dokonce utíkám před sousedy, co bydlí vedle nás, pod a nad námi, to když musím tu "štěnici" nechat doma samotnou. Jistě si myslí, že mám doma vyjícího vlka, a to ještě neviděli tu spoušť... A to byla doma sama jen 3krát, nejvíc 3 hodiny. Ale já také musím začít chodit do práce a nechat ji minimálně 6 hodin samotnou! Doma ani venku už nejsem za dámu, mám špinavé boty a roztrhané tepláky a v kapse pytlík na výkaly a v druhé piškoty, aby mě alespoň jednou poslechla... Zvykání na vodítku... Bavilo se celé sídliště, jako býk při koridě... Všechny praktické i teoretické zkušenosti zklamaly, mám doma fenu démona. A to je jí 9 týdnů... Až tyto stránky mě odvedly od záměru koupit si provaz... Jistě tušíte, co jsou její rodiče. Matka klidná ohařka a otec? No jistě, že strakáč. Ona vypadá jako čistokrevný strakáč a povahu jistě nemá po mamince. Tak vám děkuji za tyto stránky, kolektivní neštěstí se snáší lépe :-)) Budu vás informovat, jak naše Jamie (to jí dala jméno dcerky, jinak byla Káča) roste a zda se třeba někde nenajde kus povahy její hodné maminky....

Jsem pro.

(nika, 5. 12. 2006 17:01)

Jestli nám dneska neodnese Nelu čert, tak jsem pro tu svépomocnou skupinu, možná časem nadační fond:-)
O to předsednictí asi bude mela:-) Kandidátů rychle přibývá a všichni určitě budou přesvědčeni, že jejich ČŠP je nejšílenější:-)

Panebože!!

(Hanka, 5. 12. 2006 10:29)

Že by se taky ty psí šílenci chtěli sdružovat, to mě nenapadlo!!!Předpokládám, že na sebe nebudou mít zrovna z našeho pohledu pozitivní vliv...:-)

Klub ČŠP a ČSB

(Marie, 5. 12. 2006 9:53)

Jako spravedlivou protiváhu Žofka navrhuje založit KLUB ČŠP a ČSB a dělá si ambice na předsednicví!