Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočky, psi, prasata.

4. 9. 2006

Na chalupě jsme se tentokrát odvážili a Jagu pustili v lese bez vodítka. Už má očkování proti vzteklině a musíme přeci zjistit, jak se bude chovat.

A byla hodná, držela se celkem při nás. Když si odmyslíme metrové díry, které vyhrabávala v jehličí a pěkně uleželé lidské hovno, které se rozhodla zbaštit, tak byla naprosto vzorná. Navíc díky tomu, že pořád něco okusuje si záhy vyčistila zuby a měla opět svěží dech :)

Petrova ségra slavila na chalupě narozeniny. Přišla spousta lidí, griloval se pašík a Jaga zjistila, co je to psí nirvána - vepřové kosti. Při tom množství lidí se to nedalo ohlídat a pořád se někde nějaké objevovaly a byly Jaze brány z huby. Ale přeci jen něco stihla pozřít. A loudila prakticky pořád a všude a všechno. Příjemný zvyk :-/

Sousedi si pořídili k psovi dvě koťátka. Jaga je trošku okousávala a čuchala k nim, taky za nima vlezla na střechu sklípku a ze tří metrů na nás jukala dolů a cestou zpátky prošlápla střechu, aby mě ujistila, že se jí opravdu nemůže nic stát.

Byla trošku vykulená, když jí jedna číča posnídala granule. Sama je nechala v misce, ale když viděla, jak v tom prckovi rychle mizí, tak se přidala a dožadovala se dvakrát přídavku.

Bylo tam spousta dětí. Ti otrlejší si s Jagou hráli, ale například Matýsek měl vzhledem ke své výšce dost smůlu – Jaga na něj pořád skákala, asi ji bavilo, že je pak trošku vyšší než on.

Objevila jsem, že Jaze vyrašily nové stoličky. Ty úplně vzadu, nejdřív to vypadalo jako dvě řady zubů vedle sebe, ale pak vylezly celé a tak možná že by nás nemuseli vyloučit kvůli přebytečným zubům z chovu :)).

 

 

Náhledy fotografií ze složky Či a či a ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář