Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsem byla sama doma.

21. 4. 2007

To bylo tak. Tůhle mě páníčci nechali i s Borem zas jednou přes den doma samotnou. Samota mi nedělá úplně nejlíp, koho by taky bavilo čučet do zdi a čekat, až se mu majitel uráčí vrátit z práce, Boro jen chrápal, tak jsem se rozhodla těch několik nudných hodin kapánek zpestřit.

Na výběr toho moc nebylo, ale poradila jsem si dost kreativně, myslím. Načala jsem tu červenou rohovou lavici, na kterou si už dlouho dělám zálusk. Kousla jsem tu, kousla jsem tam a docela jsem ji tím i barevně vylepšila. Zjistila jsem, že pod látkovým potahem je žlutý molitan a sice se to blbě polyká, ale stejně jsem toho sežrala celkem dost. Na rohu jsem se dokonce dostala až ke dřevu. Fakt jsem koukala.

No ale to není všechno. Najednou mě začalo dost bolet břicho a když přišli za chvíli páníčci domů, tak jsme šli hned ven, ale ani to nepomohlo a bylo mi čím dál hůř. Panička pak říkala, že mám asi něco s bříškem, že vypadám jako sud, nebo jako fena před porodem dvanácti štěňat. Jenže to už mi bylo tak zle, že jsem neměla ani chuť se urazit. Hodně jsem se napila vody, chodila po bytě, škytala, lízala podlahu a chtělo se mi příšerně zvracet, jenže to zrovna nešlo. (Asi to je dost naturální popis, ale chtěla bych vidět vás, kdybyste sežrali molitan.)

Tak mě vzali zase ven na louku za kamarádama a tam jsem se mohla napást trávy, kolik jsem chtěla, dokonce mi i podávali ty nejlepší kousky přímo do huby. Snědla jsem jí poměrně dost, asi tak kilo a půl. Páníček mi taky masíroval pořád bříško. To se mi moc líbilo, akorát jsem nechápala, proč ode mě pak všichni tak rychle utíkaj pryč.

Byl to fakt zajímavej zážitek, připadala jsem si trochu jako vzducholoď, ale docela rychle mě to celý přešlo a večer jsem z toho byla strašně utahaná, tak jsem už jen spala.

Jo a pro ty, co maj rádi hodně detailní vyprávění musím ještě dodat info, že když sníte tolik molitanu, co já, tak pak největší kus vyzvracíte hned a zbytek budete celej druhej den kakat po kouskách. Je to docela prča.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

: ))))

(Hynek, 1. 9. 2009 11:49)

: ))))