Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaga, věc veřejná.

26. 9. 2006

Jaze dneska vyšel článek ve Zvířetníku na Neviditelném psu.

Má už novou červenou psí známku se jménem a telefonním číslem, která jí ladí s vodítkem. Nádhera :)

Vzhledem k její velké ukázněnosti vážně uvažujeme nad cvičákem, myslím si, že by to prospělo nejen Jaze, ale i nám páníčkům. Tak třeba včera bylo v kuchyni dlouho ticho, šla jsem se podívat, co se děje a Jaga zrovna zblízka zkoumala podrážku Petrových nových bot. Dostala vynadáno, bota odnešena, ale až při uzamykání lupu jsem si všimla, že kus boty jaksi...ehm...chybí. Naštěstí jen taková cedulka, která není zas až tak pro funkčnost nutná, leč Petrova image těžce utrpí.

Zakoupila jsem stopovací vodítko  a už jsme ho několikrát prubli. Trochu zádrhel je v tom, že Jaga místo, aby chodila kupředu, tak se často zdržuje vzadu, čímž je trochu zproblematizované původně zamýšlené zašlapávání šňůry, protože ji táhne ZA sebou :) Ale nevzdáváme se, přeci jen stála stovku. Navíc se s ní prima koupe v Rokytce a válí v bahně.

Dneska jsem Jagu načapala, s cedulkou od čaje visící z huby. Vypadalo to, že si louhuje čaj přímo v hubě. Ale tak důmyslná ještě není, byla to ale jen cedulka na šňůrce, ale bez čaje.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář