Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaga na první výstavě

29. 9. 2007
Tak vám hned začerstva musíme povyprávět, jak jsme se měli v Mladé Boleslavi na první výstavě. Dle doporučení výstavních harcovníků Jaga byla večer před výstavou vyprána, vyhřebelcována a vyfénována, ráno raníčko chudák byla vykopána z postele, navíc nedostala napapat a jelo se.
Potkali jsme spoustu kamarádů. Zejména takřka identickou ségru Žofku, Nelu s Veronikou a Rudou, Belu se Zuzkou a Milanem, Britu s Katkou a Davidem (snad nekomolím jména) a mnoho dalších krásných hafanů konkurentů i diváků. Naštěstí mě vždycky někdo navedl, kde si co vyzvednout, kdy kde čekat a na co nezapomenout a taky chci poděkovat třídě dorostu za to, že jsem mohla v klidu očíhnout, co se po mně bude vlastně chtít :) A taky byla spousta času očuchat si před začátkem pořádně výstavní kruh, který Jaga vyhodnotila jako mimořádně vhodný k bližšímu prozkoumání čichem a taky udělat s Jagou pár koleček. Nebyla jsem moc spokojená, protože ji zajímali spíš pejsci sedící kolem kruhu a rozsypané granule. Vzhledem k tomu, jak blbla na vodítku a táhla, jsem ale byla překvapená, s jak zdravou soutěživostí se vrhla do výstavního dění. Soutěžila ve třídě mladých společně se ségrou Žofkou a strakatým sametovým triem (Berenikou Strakatý samet, Broňou Strakatý samet a Batistutou Strakatý samet). A udělala mi ohromnou radost, protože jak byla ráno netrpělivá a nesoustředěná, tak jsem se bála, co bude vyvádět, ale během výstavy krásně stála i běhala a vůbec byla moc moc šikovná a s plnou kapsou pamlsků jsme to dobře zvládly. No a nebudu vás napínat, nakonec jsme si odnesly CAJCe!!! Pro ty, kteří (taky jako já) neví, co to znamená, to jdu najít :))
Tak - CAJC - čekatelství šampionátu mladých, může být zadáno výbornému 1- psovi i feně - ve třídě mladých. Zadává se na výstavě klubové, speciální, národní a mezinárodní.
Palce jsme držely taky Nele, která šla po nás ve třídě otevřené s velkou konkurencí. Máme i několik fotek, akorát musím příště vychytat, aby na nich taky byli psi a byli vidět :)
Po výstavě se ještě Jaga vylítala s ostatníma strakáčema na louce, takže pocit z naší první výstavy je více než maximální spokojenost a předpokládám, že dál si to můžem už jen pokazit :))
 

Náhledy fotografií ze složky První výstava

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blahopřejemeeeeeeeeeeeee :)))

(Petra, 4. 10. 2007 9:25)

Jen tak dál Jagísi ať je z tebe brzy Šapioooonka.

Blahopřeje smečka Žerda a Vini

blahopřání

(Marie, 29. 9. 2007 23:29)

Posíláme velkou gratulaci a uznání, jak jste šikovné.
Žofka a spol.