Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další seznamovací víkend.

14. 8. 2006

Máme za sebou docela hektický víkend. V pátek večer jsme dorazili prvně s Jagou na návštěvu do Pardubic za mou mamkou a malou třináctiletou voříščicí Ájou.

Jaga všechno nadšeně zkoumala. Až příliš nadšeně. Nejdřív se radostí počůrala v chodbě, ale už během čůrání běžela dál na koberec. Tam okamžitě sežrala umělohmotnou nohu mončičákovi, kterého měla Ája v pelíšku. Tak jí byl sice pozdě, ale přece zabaven. 

Ája na takovýho mrňouse (většího než ona) nebyla zvědavá ani náhodou. Ovšem na body vyhrála Jaga. Definitivně zabrala Áje pelech a vyháněla ji i od misky a chudák Ája se ani nebránila, přeci jen je to už jiná věková i váhová kategorie (5kg).

Dneska máme další nový zážitek a to jízdu tramvají. Sice jenom jednu zastávku, ale zato byla hlava na hlavě. Mám pocit, že Jaga to, že jedem tramvají, ani nijak moc nezaznamenala, hezky si sedla a seděla.

A vlastně ještě jednu novinku jsme zažily - a to koupání v libeňské Rokytce. Jaga tam lovila spadlé listy a brodila se tak, že měla celé břicho ve vodě, ale neplavala. Pouštěla bublinky nosem. A rozhodně se jí to líbilo. Kromě listů plovoucích ve vodě, se jí hodně líbí, když je rozfoukává vítr na chodníku, taky loví motýly. Tak uvidíme, jak to bude s těmi slavnými loveckými pudy.

 

Náhledy fotografií ze složky Jaga a naše Ája

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář